21 Ağustos 2013 Çarşamba

Kehanet: Knowing 1080p Bluray indir


Kehanet: Knowing 1080p Bluray indir
Kehanet & Knowing (2009) Bluray 1080p DUAL (Türkçe-EN) x264 Tek Link indir (IMDB: 6.2)
Kehanet: Knowing afis

http://www.imdb.com/title/tt0448011/

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler'ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb'ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.

John'ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb'in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland'in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur. film46.net iyi seyirler diler...

Kehanet & Knowing (2009) indir
Kehanet & Knowing (2009) indir
Kehanet & Knowing (2009) indir
Kehanet & Knowing (2009) indir

Tek Link indir
http://www.letitbit.film46.net/link/Owb


Tek Link indir
http://turbobit.film46.net/link/6t
Kehanet: Knowing 1080p Bluray indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder