13 Ağustos 2013 Salı

Şıpsevdi: The Heartbreak Kid film indir


Şıpsevdi: The Heartbreak Kid film indir
Şıpsevdi & The Heartbreak Kid (2007) BRRip XviD Türkçe Dublaj Tek Link indir
Şıpsevdi: The Heartbreak Kid afis

http://www.imdb.com/title/tt0408839/

Kararsız bir müzmin bekar olan Eddie (Ben Stiller), arkadaşlarından birisinin daha nikah törenine katıldıktan sonra kendisini yapayalnız hisseder. Geriye kalan tek bekar olduğu için ailesi ve arkadaşlarının dalga geçmesine daha fazla dayanamayınca yalnızlığına son vermeye karar verir.

Babasından ve en iyi arkadaşından (Rob Corddry) gelen yoğun baskılar üzerine sadece bir hafta çıktığı Lila'ya (Malin Akerman) evlenme teklifi yapar. Bu teklifi yaparken aşk ve evlilik için son şansı olduğunu düşünmüştür.

Hawaii'de alelalece düzenlenen nikah töreninden sonra yeni evli çift, Meksika'ya üç haftalığına balayına gider. Eddie orada hayatının en büyük hatasını yaptığının farkına varır. Lila kesinlikle hayallerinin kızı olmadığı gibi tam anlamıyla kabuslarındaki kızdır. Balayı yolculuğunun başladığı andan itibaren kimi zaman küfürbazlığa varan davranışlarıyla Eddie'ye hayatı zehir eder.

Balayı sırasında gerçek ruh ikizi Miranda ile (Michelle Monaghan) tanışmasıyla birlikte Eddie'nin şansı yaver gitmeye başlayacaktır. Ancak bu defa da gerçek aşkına kur yaparken canavar kişilikli karısını bir köşede saklamak zorundadır.
film46.net iyi seyirler diler...

Şıpsevdi & The Heartbreak Kid (2007) indir
Şıpsevdi & The Heartbreak Kid (2007) indir
Şıpsevdi & The Heartbreak Kid (2007) indir

Tek Link indir
http://www.letitbit.film46.net/link/WR
Şıpsevdi: The Heartbreak Kid film indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder